dog-and-cat-sunu-kirpykla-vilniuje-facebook

DOG&CAT.online parduotuvė skirta šunų ir kačių šeimininkams, mėgstantiems kokybę, unikalumą ir gretą apsipirkimą.

DOG&CAT.online parduotuvėje rasite didelį pasirinkimą, tik kruopščiai atrinktų kokybiškų šunų bei kačių priežiūros priemonių ir reikmenų. Apsilankę šioje parduotuvėje, Jūs turite galimybę greitai ir nesudėtingai apsipirkti ir gauti nemokamą konsultaciją telefonu.

DOG&CAT.online parduotuvę sukūrė žmonės yra šunų, kačių mylėtojai, kurie jau ne vienerius metus patys savo augintinius rengia, puošia bei maitina būtent šitais ir Jums siūlomais produktais.

DOG&CAT.online atstovauja ne vieną žinomą pasaulinį prekinį ženklą Lietuvoje, bet ir Pabaltyje.

DOGGYDOLLY drabužėliai šunims iš Tailando. DOGGYDOLLY svarbu mada bei šuns aprangos dizaino unikalumas, tačiau prioritetas yra, kad Jūsų augintinis visuomet jaustųsi patogiai.

„Charlotte‘s Dress“ itališka produkcija Jūsų augintiniams (suknelės, naktiniai, pižamos, maikutės,  aksesuarai, pavadėliai, rankinės, guoliai bei sauskelnės) yra unikalūs. Medžiagos kokybiškos ir viskas pagaminta Italijoje. Kompanijos tikslas – patenkinti savo klientų poreikius, kurie mėgsta rengti šuniukus stilingai. „Charlotte‘s Dress“ suderino eleganciją su praktiškumu ir patogiu dėvėjimu augintiniu.

LISHINU pavadėliuose yra automatinis blokavimo mechanizmas, kuris užtikrina Jūsų augintinio saugumą. Šio pavadėlio konstrukcija užtikrina patogų jo naudojimą.

Itališka YUUP kosmetika (šampūnai, kondicionieriai, balzamai, kaukės) ir kvepalai sukurti specialiai šunims naudoti tiek profesionaliai, tiek namų sąlygomis.

Tractive MOTION – tai stebėjimo įrenginys, kuris padeda gyvūnų šeimininkams sekti savo keturkojų draugų sveikatą ir aktyvumą 24 valandas per parą. Jūs gausite duomenis ir statistiką tiesiai į išmanųjį telefoną, naudodami nemokamas Tractive MOTION app pritaikytas iPhone ir Android.

Taip pat galime parekomenduoti ir išskirtinio dizaino žaislus, patogias automobilines kėdutes saugiam Jūsų augintinių pervežimui, laiptukus mažiems ar sergantiems šuniukams, kurie patys negali pasiekti šeimininko lovos be Jūsų pagalbos ir dar daug daug įvairių, malonių smulkmenų, Jūsų augintinių higiena pasirūpins mūsų grožio ir SPA salonas DOG and CAT luxury spa, įsikūręs Vilniuje, Kernavės g. 88, šalia Pramogų centro COMPENSA. Tai ko gero vienintelis, tokio tipo grožio salonas ir parduotuvė šunims ir katėms, kur ir šeimininkai ir Jų augintiniai jaučiasi puikiai, nes interjeras sukurtas taip, kad primena namus, nes mus svarbu sukurti gerą emociją mūsų Klientams.

PREKĖS ŠUNIMSPREKĖS KATĖMS